Zaloguj
Get Adobe Flash player

Szczepienia COVID-19

 

Ruszyła infolinia dedykowana szczepieniom przeciwko COVID-19
 
Pod jaki numer zadzwonić, aby dowiedzieć się więcej o szczepionce?
Swoje pytania możesz kierować, dzwoniąc pod numer 989.
Jeśli dzwonisz z zagranicy lub gdy Twój operator nie obsługuje numerów specjalnych, zadzwoń pod numer 22 62 62 989.
 
Ważne! Uzyskanie informacji możliwie jest w języku polskim, angielskim ukraińskim oraz rosyjskim.
Infolinia, to niejedyne źródło informacji na temat szczepionki przeciwko COVID-19. Uruchomiona została również dedykowana strona gov.pl/szczepimysie. Portal będzie na bieżąco aktualizowany i uzupełniany o najświeższe oraz najważniejsze informacje dotyczące działań rządu, ale też oczywiście samego programu szczepień. Na stronie dostępne są przydatne informacje na temat samej szczepionki, zestaw pytań i odpowiedzi, także ważne dane kontaktowe.
 

#SzczepimySię
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach realizując Narodowy Program Szczepień przeciw COVID -19, zachęca mieszkańców do skorzystania z możliwości zaszczepienia się w punkcje szczepień przy Przychodni Rejonowej w Mońkach.
Osoby z wyznaczoną datą i godziną szczepienia, proszone są o zgłaszanie się od dnia 8 lutego 2021 roku do Przychodni Rejonowej w Mońkach wejściem od Alei Niepodległości 9 gdzie znajdują się gabinety lekarza POZ.

 
 
W związku z wyznaczeniem naszego Zakładu jako szpital węzłowy do realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.
prosimy podmioty lecznicze działające na terenie powiatu monieckiego o przesłanie wykazu chętnych pracowników na wykonanie szczepienia przeciwko COVID -19.
 
Listę należy przesyłać na adres: szczepienia_COVID_19@szpital-monki.h2.pl

Proszę o przesłanie listy w pliku xls (niezmienionym) opublikowanym poniżej wraz z podpisanym i zeskanowanym oświadczeniami.

 

Koordynator: Izabela Szafrańska mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   telefon: 668877578

Załączniki:
PlikRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Zalacznik_nr_1_-_Formularz_szczepienia_pracownicy.xls)Zalacznik_nr_1_-_Formularz_szczepienia_pracownicy.xls935 kB2020-12-18 13:06
Pobierz plik (Zalacznik_nr_2_-_Zgoda_na_przetwarzanie_danych.doc)Zalacznik_nr_2_-_Zgoda_na_przetwarzanie_danych.doc38 kB2020-12-18 13:06